MÖBLER / Bord / Skrivbord 4892253
nr 489 2253
Skrivbord
rokokostil, Mahogny, längd: 104, djup: 59, höjd: 74 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 8 oktober 2007
kl 17:50:05
100 kr
200 kr
750 kr
350 kr
450 kr
1.000 kr
850 kr
1.200 kr
1.100 kr
1.300 kr